Tomáš Kupča - Topení & Tepelka

Realizace

Za 24 let provozu firmy můžeme nabídnout budoucím zákazníkům velké množství referencí u našich zákazníků v rámci vodoinstalace, topení, plynofikace, výměny kotlů z již proběhlých kotlíkových dotací a dalších doplňkových služeb.

Tepelko Stará Ves n. O.

Realizace Stará Ves n. O. Tepelné čerpadlo Viessmann 200-s o výkonu 11 kW napojené na akumulační nádrž Dražice o objemu 120 l a nepřímotopný bojler Dražice 200 l.

Tepelko Frýdlant n. O.

Realizace Frýdlant n. O. Tepelné čerpadlo Viessmann 200-s o výkonu 6,7 kW napojené na akumulační nádrž Dražice o objemu 120 l a nepřímotopný bojler Dražice 300 l. Systém je napojený na rozvod podlahového topení Herz.

Tepelko Frýdek

Realizace Frýdek-Místek. Tepelné čerpadlo Viessmann 200-s o výkonu 5,5 kW napojené na akumulační nádrž Dražice o objemu 120 l a nepřímotopný bojler Dražice 200 l.

Solární ohřev Frýdek

Realizace Frýdek-Místek. Termický solární systém Regulus se třemi panely KPG 1 napojenými na akumulační nádrž Dražice o objemu 500 l a kombinovaný bojler Dražice 200 l.

Plyn Staré město

Realizace Staré Město. Plynový kotel Viessmann Vitodens 111-W s integrovaným zásobníkem na ohřev teplé vody 46 l.

Pelety Blaze Frýdlant

Realizace Frýdlant n. O. Automatický kotel na pelety Blaze Rotary Pell Compact o výkonu 20 kW s integrovaným zásobníkem na pelety 200 l. Součástí instalace je kombinovaný bojler Dražice 125 l.

Ležatá kanalizace RD Pazderna

Realizace ležaté kanalizace pro rodinný dům v Pazderně.

Ležatá kanalizace RD Sviadnov

Realizace ležaté kanalizace pro rodinný dům ve Sviadnově.

Dřevo peletky Atmos Pržno

Realizace Pržno. Zplynovací kotel s úpravou pro hořák na pelety o výkonu 25 kW se zásobníkem na pelety 500 l. Součástí instalace je akumulační nádrž Regulus o objemu 500 l a nepřímotopný bojler Dražice 300 l.

Dřevo peletky Atmos Petřvald

Realizace Petřvald. Kombinovaný kotel na dřevo a pelety Atmos o výkonu 20 kW se zásobníkem na pelety 500 l. Součástí instalace jsou dvě akumulační nádrže Regulus o objemech 500 l a kombinovaný bojler Dražice 160 l.

Dřevo Blaze Mošnov

Realizace Mošnov. Zplynovací kotel na dřevo Blaze Comfort o výkonu 20 kW s dvěmi akumulačními nádržemi Dražice o objemech 770 l.

Dřevo Atmos Frýdlant 

Realizace Frýdlant n. O. Zplynovací kotel na dřevo Atmos o výkonu 25 kW s akumulační nádrží Regulus o objemu 1500 l.